Nad Jeziorem Porajskim, Joanna

Wycieczka na Jurę Krakowsko- Częstochowską

2009-05-12
2009-05-12 20:50:18
Avatar użytkownika
Joanna Zapaleniec 412 kilometrów
Wycieczka miała na celu zapoznanie się z terenem i bazą noclegową przed planowanym kilkudniowym wypadem w te okolice w pierwszych dniach września.
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Żarki Letnisko > Masłońskie > Zalew > trasa piesza (nr 5): Masłońskie - Zaborze - Biskupice - Sokole Góry - Olsztyn
Wycieczka była pełna wspaniałych wrażeń i miłego wypoczynku na łonie natury. Mimo, że wyjeżdżając w trasę niebo było zasnute chmurami to juz na miejscu wyjrzało słoneczko co pozwoliło nam w pełni cieszyć się przepięknymi okolicami Jury. Dokładnie to zwiedzilśmy Zarki Letnisko i wioskę Masłońskie. Właśnie tam spędziliśmy parę godzin nad urokliwym Jeziorem Poraj. Wokól rozciągają się duże tereny leśne z dużą ilością ścieżek rowerowych i pieszych. Bez problemu też znaleźliśmy Gospodarstwo agroturystczne, gdzie mamy już zapewnione noclegi na wrzesień. Z wielką radością wrócimy tu wtedy na dłużej, większą grupą , aby zwiedzić okoliczne zamki pojeździć na rowerach i zbierać grzyby.
Żarki Letnisko Wycieczka na Jurę Krakowsko- Częstochowską
Avatar użytkownika
Joanna Zapaleniec 412 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021