Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Dolina 5 Stawów, Janek

9. Doliną Roztoki do Doliny 5 Stawów Polskich

2009-05-05
2009-05-05 11:13:20
Avatar użytkownika
Janek Krajtroter 9558 kilometrów
Wiosenna eskapada w Tatry.
Wspaniała słoneczna pogoda. Dojazd busikiem z Zakopanego do Palenicy Białczańskiej a dalej marsz w kawalkadzie wyładowanych / już nowych / wozów konnych.
Dajej zawsze malowniczą Doliną Roztoki obok Wodospadu Siklawa do schroniska PTTK w Dolinie Pięciu Stawow Polskich.
Już przy schronisku niebo pokryło się groźnymi chmurami i zerwł się wiatr.
Problemy zaczęły się w drodze powrotnej, bo przeżyliśmy burzę i oberwanie chmury.
Zamiast szlaku był rwący potok, błyski i walące niemiłosiernie pioruny ale to wszytko jest wmontowane w ryzyko jakie ponosi górski turysta.
Uzupełnienie relacji w mojej galeii zdjęć z tej wycieczki.
Dolina Roztoki. Dolina 5 Stawów Wodogrzmoty Mickiewicza. Suche jest tylko siedzenie busa. Dolina 5 Stawów Moja skromna osoba i Gerlach Tu nas dorwało Dolina 5 Stawów Pojadły to do roboty. Pogoda zmienną jest. Dolina 5 stawów Wozy nowe ale konie te same. Zmieniają się gwałtownie warunki atmosferyczne. Dolina 5 Stawów Widok z Łysej Polany na Tatry. Nadciąga burza. Wyłania się wreszcie Dolina 5 Stawów Polskich. 9. Doliną Roztoki do Doliny 5 Stawów Polskich Pasmo Orlej Perci. Wodospad Siklawa. Pasmo Orlej Perci Wodospad Siklawa W dole Dolina Roztoki Dolina Roztoki. W drodze do Doliny Roztoki. Dolina Roztoki W drodze do Doliny Roztoki. Dolina Roztoki. Chyba sie zmieni pogoda? Dolina Roztoki Opuszczamy goscinne schronisko Dolina Roztoki Schronisko PTTK Schronisko PTTK Dolina Roztoki. Dolina 5 stawów. Dolina Roztoki.
Avatar użytkownika
Janek Krajtroter 9558 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020