Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
, Janek

8. Wycieczka po Czarnym Dunajcu i okolicy.

2009-05-04
2009-05-04 08:21:04
Avatar użytkownika
Janek Krajtroter 9558 kilometrów
Szukam podhalańskich kapliczek.
Nieodłącznym elementem miast, miasteczek a szczególnie wiosek są liczne bogato zdobione kapliczki z których każda ma swoją niekiedy bardzo ciekawą historię.
Znajdują się one zarówno przy drogach dojazdowych do miejscowości, przy drogach wewnętrznych / ulicach / jak i na terenie prywatnych posesji.
Okoliczna ludność bardzo dba o te zabytki naszej kultury, odnawiając je często i dekorując szczególnie kwiatami i różnymi ozdobami.
W mojej galerii są zaprezentowane zdjęcia różnego rodzaju kapliczek z Czarnego Dunajca, Wróblówki, Rogoźnika, Podczerwonego i Koniówki.

8. Wycieczka po Czarnym Dunajcu i okolicy.
Avatar użytkownika
Janek Krajtroter 9558 kilometrów

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020