Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Uliczki Starówki, Tadeusz Walkowicz

Witajcie w Serbii - cz I. Czechy, Słowacja i Węgry

2016-05-07
2016-05-31 10:59:16
Avatar użytkownika
Tadeusz Walkowicz Krajtroter 68331 kilometrów
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Częstochowa > Ostrawa > Budapeszt > Budapeszt

7.05.2016r.Wyjazd z Częstochowy do Woszczyc – Orzesze, przesiadka do autokaru który jedzie przez Słowację na Węgry. Zwiedzanie Budapesztu położonego nad Dunajem,. Zobaczymy Plac Bohaterów, Wzgórze Zamkowe z Basztami Rybackimi i kościołem Macieja. Także piękny widok na miasto i rzekę z  Góry Gellerta. Zatrzymujemy się tutaj na nocleg.

Piwiarnia na kołach
Piwiarnia na kołach


Budapeszt w Góry Gellerta Renesansowy Zamek Budapeszt w Góry Gellerta Barokowy Pałac Gotycka wieża obok Zamku Nowoczesność W drodze do Trzyńca W drodze na starówkę W oddali Żylina Dunaj Była granica Czesko - Słowacka W drodze na Starówkę Była granica Czesko - Słowacka Widoki ze Wzgórza Zamkowego - Parlament W odali zamek W drodze na Starówkę Była granica Słowacko - Węgierska Baszty rybackie Pomnik Św. Stefana Plac Bohaterów w Budapeszcie Kościół Macieja Plac Bohaterów w Budapeszcie Kościół Macieja - wieża Plac Bohaterów w Budapeszcie Widoki ze Wzgórza Zamkowego Hala wystawowa Widoki ze Wzgórza Zamkowego Nad sztucznym jeziorem
Avatar użytkownika
Tadeusz Walkowicz Krajtroter 68331 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Avatar użytkownika
marian Krajtroter 46819 kilometrów
2016-06-02 07:22:49

Budapeszt jest piękny.Ciekawą wycieczke wybr ałeś.

Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020