Wrocław w pigułce

2015-02-16 - 2015-02-17
2015-02-16 10:40:59
Nowicjusz kilometrów

Jeśli spędzamy we Wrocławiu tylko 1 dzień, warto choć po części przeznaczyć go na zwiedzanie obowiązkowych punktów miasta. Warto sobie na nie przeznaczyć 5-6 godzin.

Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Rynek we Wroclawiu > Plac Solny we Wrocławiu > Kościół św. Elżbiety we Wrocławiu > Ostrów tumski we Wrocławiu > Wrocław

1. Rynek wrocławskiRynek wrocławski jest jedym z najpiękniejszych rynków staromiejskich w Europie. Można tu obejrzeć fontannę z ruchomego szkła, wstąpić do Piwnicy Świdnickiej oraz obejrzeć liczne zabytki.

2. Plac Solny

Plac Solny jest dawnym placem targowym, dziś znajduje się tu targ kwiatowy. Można tu obejrzeć m.in klasycystyczny gmach Starej Giełdy i kamienice.3. Ostrów Tumski

 Nowicjusz kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021