Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Weekend w Augustowie i okolicy, Krzysztof Dubinin Emil Zwoliński

Weekend w Augustowie i okolicy

2011-05-27 - 2011-05-30
2011-05-27 16:20:41
Avatar użytkownika
Krzysztof Dubinin Emil Zwoliński Wędrowiec 110 kilometrów
Augustów i okolice są to miejsca warte odwiedzenia
Miejsca odwiedzone podczas wycieczki
Augustów > Frącki > Serwy
Pierwszego dnia naszej wycieczki postanowiliśmy odwiedzić Augustów. Głównymi atrakcjami tego dnia będzie wyciąg nart wodnych i rejs gondolą po augustowskich jeziorach.

Drugi dzień spędzimy we Frąckach, jest to miejsce gdzie panuje cisza spokój. Można tutaj wypocząć w ciszy i spokoju. Kąpiel w rzece Czarna Hańcza jest wielką frajdą.

W trzecim Dniu wycieczki postanowiliśmy spędzić w Serwach nad jeziorem, fajną informacją jest to, że na tym jeziorze obowiązuje zakaz poruszania się łodzi z silnikami spalinowymi, zapewnia to nam ciszę, nie spotkamy także dzikusów pędzących skuterami wodnymi i motorówkami. 

Avatar użytkownika
Krzysztof Dubinin Emil Zwoliński Wędrowiec 110 kilometrów

Ostatnie wycieczki użytkownika

Pokaż więcej

Komentarze

Nie znalazłem żadnych postów w tym temacie. Kliknij tutaj by dodać pierwszy
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020