Wyciąg Jastrzębica SKI w Przyłękowie, jastrzebicaski

Wyciąg Jastrzębica SKI w Przyłękowie

(5 głosów: 1)

Wyciąg narciarski Jastrzębica SKI to niewątpliwie jedna z największych atrakcji Przyłękowa, który znajduje się w pobliżu Żywca, przy Hotelu Żywieckim.Wyciąg został przygotowany z myślą o tym, żeby zaspokoić potrzeby profesjonalistów jak i początkujących narciarzy. Stok posiada trasę FIS, ale stacja narciarska Jastrzębica SKI ma też udogodnienia, które ułatwią naukę i jazdę nawet małym dzieciom takie jak: taśma firmy Sunkid, szkółka narciarska, przedszkole narciarskie, łagodna część stoku.

Na stoku dostępne są trzy trasy różnej długości - 850 m, 1000 m i 1150 m. Stok jest naśnieżany i ratrakowany. Główny wyciąg to podwójny wyciąg orczykowy, ale planuje się również stworzyć wyciąg z wygodną kanapą. Przy wyciągu działa wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz punkty gastronomiczne. Są też ratownicy GOPR.Jastrzębica SKI
ul. Kępka 3, Przyłęków
http://jastrzebica.pl/

Żywiec noclegi

Żywiec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°37'51N, 19°15'18E
25 styczeń 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację