Wyciąg Jastrzębica SKI w Przyłękowie

Wyciąg Jastrzębica SKI w Przyłękowie
49°37'51" N, 19°15'18" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Wyciąg narciarski Jastrzębica SKI to niewątpliwie jedna z największych atrakcji Przyłękowa, który znajduje się w pobliżu Żywca, przy Hotelu Żywieckim.Wyciąg został przygotowany z myślą o tym, żeby zaspokoić potrzeby profesjonalistów jak i początkujących narciarzy. Stok posiada trasę FIS, ale stacja narciarska Jastrzębica SKI ma też udogodnienia, które ułatwią naukę i jazdę nawet małym dzieciom takie jak: taśma firmy Sunkid, szkółka narciarska, przedszkole narciarskie, łagodna część stoku.

Na stoku dostępne są trzy trasy różnej długości - 850 m, 1000 m i 1150 m. Stok jest naśnieżany i ratrakowany. Główny wyciąg to podwójny wyciąg orczykowy, ale planuje się również stworzyć wyciąg z wygodną kanapą. Przy wyciągu działa wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz punkty gastronomiczne. Są też ratownicy GOPR.

Jastrzębica SKI
ul. Kępka 3, Przyłęków
http://jastrzebica.pl/Żywiec noclegi

Żywiec to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
jastrzebicaski Wędrowiec 200 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021