, mokunka

Wóz strażacki w Wejherowie

(4.2 głosów: 20)
Oceń i napisz opinię

Dawny wóz strażacki w Wejherowie to ciekawa historyczna atrakcja, wyeksponowana na stałe w ogromnym przeszklonym prostopadłościanie. Wóz strażacki znajduje się obok siedziby Państwowej Straży Pożarnej, przy ul. 3 Maja w Wejherowie.Wóz strażacki w Wejherowie to unikatowy, niezwykle rzadki eksponat techniki pożarniczej - konna, trzyprzęsłowa, wysuwana, zabytkowa drabina pożarnicza umieszczona na wozie strażackim, wyprodukowana na przełomie XIX i XX wieku przez firmę "Magirus".

Wóz strażacki w Wejherowie można obchodzić dookoła, a ściany z grubego, zbrojonego szkła pozwalają na dokładne przyjrzenię się wszystkim jego detalom. Bardzo ciekawy obiekt i doskonały pomysł na ekspozycję.Wóz strażacki
ul. 3 Maja, Wejherowo

Wejherowo noclegi

Wejherowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
54°36'6N, 18°14'0E
14 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację