Wola Uhruska, Henryka Darnia

Wola Uhruska

(4.3 głosów: 6)

0 atrakcje, które musisz zobaczyć w Woli Uhruskiej

Wola Uhruska to miejscowość gminna położona w województwie lubelskim, na wschód od Lublina, w powiecie włodawskim, nad Bugiem, na Łuku Uhruskim Pagórów Chełmskich na Polesiu Wołyńskim, niemal na samej granicy Polski z Ukrainą.Dużym atutem Woli Uhruskiej jest położenie nad jedną z najdzikszych rzek Europy, która płynie swym naturalnym korytem od tysięcy lat, a obecnie jest rzeką graniczną Unij Europejskiej.

Atrakcje w Woli Uhruskiej

Na Starorzeczu Bugu powstała plaża strzeżona z placem zabaw dla dzieci i wypożyczalnią sprzętu wodnego, organizowane są tutaj również spływy kajakowe Bugiem.W pobliżu znajduje się malowniczy Sobiborski Park Krajobrazowy, a 22 km dalej Poleski Park Narodowy. 30 km od Woli Uhruskiej leży Chełm - miasto pięknie położone na kredowych wzgórzach z Kredowymi Podziemiami. 30 km w drugą stronę leży natomiast Włodawa - miasto Trzech Kultur.

Przez Wolę Uhruską przebiegają trzy szlaki rowerowe, dwa piesze i Poleski Szlak Konny. Jest również infrastruktura noclegowa.Wola Uhruska noclegi

Wola Uhruska to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Woli Uhruskiej. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
51°19'19N, 23°37'33E
19 maj 2016
03 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację