Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
Wodospad na potoku Hulskim w Bieszczadach, Magdalena

Wodospad na potoku Hulskim w Bieszczadach

(5 głosów: 3)
Oceń i napisz opinię

Wodospad na potoku Hulskim znajduje się w sąsiedztwie dawnej wsi Hulskie w Bieszczadach, nieopodal ruin cerkwi. Potok tworzy tu malowniczą kaskadę oraz wyższy spad. Pierwsza kaskada jest wyższa, woda spada tu z kilku progów. By się do niej dostać musimy zejść w dół po bardzo stromym zboczu. Druga kaskada nie jest już tak wysoka jak pierwsza, ale jest bardzo urokliwa i łatwiej dostępna. Woda spada tu z jednego progu, który przegradza tu całą rzekę.Do wodospadu dotrzemy przemieszczając się wzdłuż drogi/ścieżki, ponieważ jest umiejscowiony tuż przy niej. Gdy miniemy dolinę i tereny wsi Hulskie, dojdziemy do skrzyżowania dróg. My udajemy się prosto, drogą leśną w górę potoku. Musimy minąć miejsce, w którym po lewej stronie będziemy widzieli stary mostek i wiatę. Wyznacznikiem może być też znak: zakaz wstępu: zrywka drzewa.

Bieszczady noclegi

Bieszczady to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Bieszczady
Osobliwości przyrodnicze
Normalna
wodospady
49°13'29N, 22°30'48E
14 październik 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację