Żelistrzewo, wioska indiańska, toja1358

Wioska Indiańska w Żelistrzewie

(4.5 głosów: 8)
Oceń i napisz opinię

Wioska Indiańska w Żelistrzewie na Kaszubach, nad Zatoką Pucką to jedna z największych wiosek indiańskich w Polsce. Jednorazowo może tu zamieszkać około 50 osób. W czasie pobytu na ziemi Indian poznasz ich życie i obyczaje.W tipi wodza można obejrzeć przedmioty codziennego użytku, a dodatkowo można się tutaj nauczyć rzucania tomahawkiem, rzucania włócznią, strzelania z łuku oraz wspólnego tańca przy ognisku.

Wioska indiańska w Żelistrzewie działa przy ośrodku wypoczynkowym, w którym dodatkowo można pojeździć na koniach.Wioska Indiańska - Ośrodek Wypoczynkowy
ul. Różana 18, Żelistrzewo‎
tel. 58/ 673-61-02

Booking.com
Rekreacja
Normalna
wioski indiańskie
54°40'24N, 18°24'57E
05 styczeń 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację