Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Wioska Indiańska w Żelistrzewie

Wioska Indiańska w Żelistrzewie

Wioska Indiańska w Żelistrzewie na Kaszubach, nad Zatoką Pucką to jedna z największych wiosek indiańskich w Polsce. Jednorazowo może tu zamieszkać około 50 osób. W czasie pobytu na ziemi Indian poznasz ich życie i obyczaje.W tipi wodza można obejrzeć przedmioty codziennego użytku, a dodatkowo można się tutaj nauczyć rzucania tomahawkiem, rzucania włócznią, strzelania z łuku oraz wspólnego tańca przy ognisku.

Żelistrzewo, wioska indiańska
Żelistrzewo, wioska indiańska


Wioska indiańska w Żelistrzewie działa przy ośrodku wypoczynkowym, w którym dodatkowo można pojeździć na koniach.

Wioska Indiańska - Ośrodek Wypoczynkowy
ul. Różana 18, Żelistrzewo‎
tel. 58/ 673-61-02

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1125486 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020