Wioska Indiańska Tipi Town w Kamieńcu Wrocławskim, Wioska Indiańska Tipi Town

Wioska Indiańska Tipi Town w Kamieńcu Wrocławskim

(3 głosów: 3)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Niedaleko Wrocławia, w Kamieńcu Wrocławskim powstała ciekawa atrakcja turystyczna, w której poczujesz atmosferę Dzikiego Zachodu i staniesz się choć na chwilę nieustraszonym indiańskim wojownikiem. To wioska indiańska Tipi Town!

Tutaj poznasz zwyczaje i kulturę Indian, spędzisz wraz z rodziną i przyjaciółmi sielskie chwile w kolorowych hamakach wśród drzew w sadzie. Być może w jednym z namiotów tipi spotkasz szamana nucącego plemienne pieśni. Wysłuchasz też przy ognisku pod totemem niezapomnianych historii i legend z życia wielkich wojowników.


Rodzinka tworząca PolskieSzlaki.pl
Hej! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów!
Wspieraj nas lajkując, komentując i udostępniając materiały na naszym i Instagramie
Pięknie dziękujemy!

Aby uciec przed wiatrem i deszczem znajdzie się miejsce w zamkniętym, przestronnym wnętrzu, w którym można skorzystać z bufetu z napojami oraz przekąskami. Jeżeli zbyt mocno praży słońce, schronisz się w drewnianej wiacie służącej jako punkt obserwacyjny dla zwierzyńca.

Wioska Tipi Town jest miejscem które umożliwia namiastkę doświadczenia tego jak żyli prawdziwi Indianie. Oferuje niepowtarzalne przeżycia dla każdego, bez względu na wiek.

Wioska Indiańska Tipi Town
ul. Działkowa 9, Kamieniec Wrocławski
tel. 784-978-194
http://tipitown.pl

Wrocław noclegi

Wrocław to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Wrocław
Normalna
wioski indiańskie
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2022