Wioska Indiańska Tipi Town w Kamieńcu Wrocławskim

Wioska Indiańska Tipi Town w Kamieńcu Wrocławskim

Niedaleko Wrocławia, w Kamieńcu Wrocławskim powstała ciekawa atrakcja turystyczna, w której poczujesz atmosferę Dzikiego Zachodu i staniesz się choć na chwilę nieustraszonym indiańskim wojownikiem. To wioska indiańska Tipi Town!Tutaj poznasz zwyczaje i kulturę Indian, spędzisz wraz z rodziną i przyjaciółmi sielskie chwile w kolorowych hamakach wśród drzew w sadzie. Być może w jednym z namiotów tipi spotkasz szamana nucącego plemienne pieśni. Wysłuchasz też przy ognisku pod totemem niezapomnianych historii i legend z życia wielkich wojowników.

Aby uciec przed wiatrem i deszczem znajdzie się miejsce w zamkniętym, przestronnym wnętrzu, w którym można skorzystać z bufetu z napojami oraz przekąskami. Jeżeli zbyt mocno praży słońce, schronisz się w drewnianej wiacie służącej jako punkt obserwacyjny dla zwierzyńca.

Wioska Tipi Town jest miejscem które umożliwia namiastkę doświadczenia tego jak żyli prawdziwi Indianie. Oferuje niepowtarzalne przeżycia dla każdego, bez względu na wiek.Wioska Indiańska Tipi Town
ul. Działkowa 9, Kamieniec Wrocławski
tel. 784-978-194
http://tipitown.pl

Wrocław noclegi

Wrocław to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Wioska Indiańska Tipi Town Wędrowiec 210 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Art Hotel ****
Hotel Niemcza Spa

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021