Willa Różana w Nałęczowie została wzniesiona w 1893 roku dla Walentyny i Adama Nagórskich, stąd jej pierwotna nazwa - Willa Nagórskich. Obiekt wybudowano w stylu lubelskiego neogotyku, będącego adaptacją z Europy Zachodniej. Po latach niemieckiej okupacji willa uległa znacznej dewastacji.W 2006 roku willa została zakupiona i odrestaurowana przez Barbarę i Stanisława Burzyńskich. Obecna willa prezentuje jej pierwotny charakter i jest bardzo zadbana. Przed wejściem widoczne są piękne rabaty, a od tyłu znajduje się basen i stoliki z niewielkim ogrodem. Obecnie mieści się w niej 3-gwiazdkowy hotel i restauracja.

Willa Różana
ul. 3 maja 21, Nałęczów

Nałęczów noclegi

Nałęczów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Magdalena Krajtroter 71330 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1148112 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021