Wild West City Runów, WildWestCity

Wild West City Runów

(3 głosów: 25)
Mapa Przewodnik Pdf

Wild West City Runów to ciekawe Miasteczko Westernowe w Runowie koło Piaseczna, 25 km na południe od Warszawy.Miasteczko Wild West umożliwia podróż do XIX-wiecznego Dzikiego Zachodu. Ponad 50 różnych atrakcji udostępnionych każdego dnia pozwalają poznać i nacieszyć się elementami kultury westernu. Tu zabawi się mały i duży.

Wild West City Runów, WildWestCity
Wild West City Runów, WildWestCity

Wzdłuż głównej uliczki nazwanej Main Street, stoją Bank, Hotel Dolly, Biuro Szeryfa, zakład kowala Smitha, wreszcie Saloon. Jest też Bar La Fiesta Mexicana, Bar El Torro czy Sklep La Tienda de Pepe.Wild West City
ul. Chmielna, Runów
tel. 606-323-205
www.kowboje.com.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: 12:00–16:00
Booking.com
52°1'0N, 20°56'11E
07 kwiecień 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Tosia Tośka
18 lipiec 2018 23:16

Miejsce nudne jak flaki z olejem. Atrakcje tylko dla dzieci, a i to niektóre się nudzą...

Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację