Wieża widokowa w Mielniku, Joanna

Wieża widokowa w Mielniku

(4 głosów: 2)

Wieża widokowa w Mielniku znajduje się na obrzeżach wsi od strony Siemiatycz. Na naturalnym wzniesieniu stoi solidna drewniana konstrukcja o wysokości 12 metrów. Na jej szczycie znajduje się obszerny zadaszony taras widokowy. Z wieży można podziwiać panoramę bliższej i dalszej okolicy. Rozciąga się stąd piękny i rozległy widok na Mielnik, dolinę Bugu i ciągnące się aż po horyzont łąki, pola i lasy. Przy wieży jest miejsce na zaparkowanie samochodu oraz na ognisko, ustawiono też zadaszony stół z ławkami.Wieża widokowa
ul. Polna, Mielnik

Mielnik noclegi

Mielnik to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Mielnik
Szczyty i punkty widokowe
Ważna
punkty widokowe wieże wieże widokowe
52°20'24N, 23°1'51E
17 październik 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Salvi
14 lipiec 2020 16:51
Trochę przesady z tym widokiem. Lecz jadąc od dołu po drodze można zobaczyć stadko Alpak
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację