Wieża widokowa w Mielniku znajduje się na obrzeżach wsi od strony Siemiatycz. Na naturalnym wzniesieniu stoi solidna drewniana konstrukcja o wysokości 12 metrów. Na jej szczycie znajduje się obszerny zadaszony taras widokowy. Z wieży można podziwiać panoramę bliższej i dalszej okolicy. Rozciąga się stąd piękny i rozległy widok na Mielnik, dolinę Bugu i ciągnące się aż po horyzont łąki, pola i lasy. Przy wieży jest miejsce na zaparkowanie samochodu oraz na ognisko, ustawiono też zadaszony stół z ławkami.Wieża widokowa
ul. Polna, Mielnik

Mielnik noclegi

Mielnik to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Joanna Krajtroter 73331 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145375 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Zobacz inne szczyty i punkty widokowe
Podobne atrakcje, które mogą Cię zaciekawić:

Wasze opinie

Salvi Nowicjusz 2 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2020-07-14 na
Trochę przesady z tym widokiem. Lecz jadąc od dołu po drodze można zobaczyć stadko Alpak
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021