Western City w Mrągowie, Joanna

Western City w Mrągowie

(3.2 głosów: 20)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Western City Mrongoville w Mrągowie na Mazurach pozwala przenieść się w świat Dzikiego Zachodu nie tylko w czasie festiwalu „Piknik Country”, z którego słynie Mrągowo. Postarano się odtworzyć tu miasteczko westernowe z XIX wieku.W miasteczku znajduje się m.in. bank, ratusz, biuro szeryfa i sklepik kowbojski. Nie zabrakło kuchni rodem z Dzikiego Zachodu, którą proponuje Saloon i Mexico Bar. Dzieci zainteresuje zapewne Ranczo Farmera, czyli mini-zoo, w którym żyją króliki, kucyki, kozy, lamy i inne zwierzęta. Można zwiedzić też Wioskę Indiańską.

W sezonie letnim odbywają się liczne pokazy profesjonalnych kaskaderów konnych np. napad na bank, pojedynek rewolwerowców oraz pokazy tańca westernowego i wiele innych. Western City oferuje także wiele dodatkowych atrakcji. Mechaniczny byk rodeo czy strzelnica odpustowa to tylko niektóre z nich.Miasteczko Westernowe MRONGOVILLE
Młynowa 50, Mrągowo
www.mrongoville.pl
Bilety: normalny 15 zł, ulgowy 8 zł, 5 zł parking
Atrakcje dodatkowe są osobno płatne

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: 11:00–20:00
  • środa: 11:00–20:00
  • czwartek: 11:00–20:00
  • piątek: 11:00–00:00
  • sobota: 11:00–00:00
  • niedziela: 11:00–20:00

Mazury noclegi

Mazury to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
53°53'2N, 21°19'3E
06 listopad 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację