Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
53°53'2" N, 21°19'3" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: 11:00–20:00
  • środa: 11:00–20:00
  • czwartek: 11:00–20:00
  • piątek: 11:00–00:00
  • sobota: 11:00–00:00
  • niedziela: 11:00–20:00

Western City Mrongoville w Mrągowie na Mazurach pozwala przenieść się w świat Dzikiego Zachodu nie tylko w czasie festiwalu „Piknik Country”, z którego słynie Mrągowo. Postarano się odtworzyć tu miasteczko westernowe z XIX wieku.W miasteczku znajduje się m.in. bank, ratusz, biuro szeryfa i sklepik kowbojski. Nie zabrakło kuchni rodem z Dzikiego Zachodu, którą proponuje Saloon i Mexico Bar. Dzieci zainteresuje zapewne Ranczo Farmera, czyli mini-zoo, w którym żyją króliki, kucyki, kozy, lamy i inne zwierzęta. Można zwiedzić też Wioskę Indiańską.W sezonie letnim odbywają się liczne pokazy profesjonalnych kaskaderów konnych np. napad na bank, pojedynek rewolwerowców oraz pokazy tańca westernowego i wiele innych. Western City oferuje także wiele dodatkowych atrakcji. Mechaniczny byk rodeo czy strzelnica odpustowa to tylko niektóre z nich.

Miasteczko Westernowe MRONGOVILLE
Młynowa 50, Mrągowo
www.mrongoville.pl
Bilety: normalny 15 zł, ulgowy 8 zł, 5 zł parking
Atrakcje dodatkowe są osobno płatne

Mazury noclegi

Mazury to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Joanna Krajtroter 70832 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1128306 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020