Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Warownia Pszczyńskich Rycerzy

Warownia Pszczyna

(4.3 głosów: 26)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W Pszczynie przy głównej drodze wiodącej do Bielska-Białej stanęła niedawno Warownia, która przypomina zamek, jaki tu stał onegdaj. Jako, że od wieków Pszczyna na pograniczu leżała, raczono się tu przysmakami kuchni śląskiej, litewskiej, czeskiej, polskiej, a nawet węgierskiej. Wpływy europejskie zawsze się tutaj przeplatały i ścierały.Warownia dziś podtrzymuje tą tradycję, racząc gości pysznymi smakami i suto zastawionym stołem. Ale to nie tylko restauracja, są tu atrakcje dla dzieci i animatorzy, często odbywają się imprezy, jak to na zamku wić powinno. Aby wejść na teren Warowni, dukata trza zapłacić, a 1 dukat to 10 zł.

Warownia Pszczyńskich Rycerzy
Warownia Pszczyńskich Rycerzy

Warownia w Pszczynie jest jedną z kilkudziesięciu obiektów kulinarnych, które tworzą Szlak Kulinarny Śląskie Smaki, łaczący restauracje serwujące tradycyjne dania regionalne.Warownia Pszczyńskich Rycerzy
ul. Bielska 50, Pszczyna
tel. 609-820-939
http://warownia.com.pl
Godziny otwarcia: pn-pt 12.00-22.00, sb-nd 11.00-22.00

Warownia Pszczyńskich Rycerzy
Warownia Pszczyńskich Rycerzy

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: 11:00–20:00
  • niedziela: 11:00–20:00

Pszczyna noclegi

Pszczyna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Pszczyna
Karczmy i restauracje
Normalna
restauracje warownie
49°57'36N, 18°57'33E
08 maj 2015
03 luty 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację