Trasy pogranicza w Lądku Zdroju, mokunka

Trasy pogranicza w Lądku Zdroju

(5 głosów: 3)

Lądek Zdrój po stronie polskiej oraz Javornik po czeskiej stworzyły niezwykle udany projekt z zakresu turystki i krajoznawstwa, a mianowicie Trasy pogranicza gmin.Projekt powstał w 2014 roku. Lądek Zdrój ma w związku z tym nowe hasło reklamowe "Termy, góry i cuda natury". Natomiast Javornik w Czechach zachęca aby odwiedzić piękne miasteczko, z niepowtarzalnym zamkiem górującym nad okolicą.

Istniejące już wcześniej szlaki ponownie oznaczono, a dodatkowo zaplanowano nowe trasy. Dla turystów nie stroniących od pieszych wędrówek to idealna możliwość poznania tych terenów i podziwiania piękna przyrody oraz zabytków. Tablice dydaktyczne w poszczególnych punktach trasy dodatkowo bogacą wiedzę turystów o tym ciekawym regionie.Trasy pogranicza
Ladek Zdrój - Javornik

Lądek Zdrój noclegi

Lądek Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Lądek Zdrój
Szlaki turystyczne
Normalna
szlaki turystyczne
50°21'4N, 16°54'8E
05 październik 2015
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację