Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Trasy Nordic Walking w Wejherowie

Trasy Nordic Walking w Wejherowie

Ogromna popularność Nordic Walking w Polsce sprawia, że w kolejnych miasteczkach powstają trasy przeznaczone właśnie do tej aktywności.W Wejherowie powstało już 6 tras Nordic Walking, o różnym stopniu trudności. Trasy nr 1, 2 i 3 powstały w południowej części miasta, zaś w północnej części wyznaczono trasy nr 4, 5 oraz 6, umożliwiające poznanie urokliwej Pradoliny Redy, Puszczy Darżlubskiej, czy zbiorowych mogił pomordowanych w lasach Piaśnicy.Trasa nr 1 - park w Wejherowie
Trasa nr 2 - przejście do Kalwarii - Kaszubskiej Jerozolimy
Trasa nr 3 - źródła Cedronu

Trasy Nordic Walking w Wejherowie to zmyślna sieć, w której trasy posiadają punkty wspólne, tak, by można dowolnie wydłużać lub skracać marsz. Trasy oznakowane są tablicami, które zawierają szczegółowe mapy, ogólne informacje o technice i sprzęcie oraz o walorach zdrowotnych nordic walking. Na tablicach zamieszczone zostały też informacje o rozgrzewających ćwiczeniach fizycznych.

Zimą trasy Nordic Walking zmieniają się w trasy do narciarstwa biegowego. Ciekawie, zdrowo i na łonie natury.
www.wejherowo.plWejherowo noclegi

Wejherowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 219837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1126300 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020