, mokunka

Trasy Nordic Walking w Wejherowie

(4.6 głosów: 9)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Ogromna popularność Nordic Walking w Polsce sprawia, że w kolejnych miasteczkach powstają trasy przeznaczone właśnie do tej aktywności.

W Wejherowie powstało już 6 tras Nordic Walking, o różnym stopniu trudności. Trasy nr 1, 2 i 3 powstały w południowej części miasta, zaś w północnej części wyznaczono trasy nr 4, 5 oraz 6, umożliwiające poznanie urokliwej Pradoliny Redy, Puszczy Darżlubskiej, czy zbiorowych mogił pomordowanych w lasach Piaśnicy.Trasa nr 1 - park w Wejherowie
Trasa nr 2 - przejście do Kalwarii - Kaszubskiej Jerozolimy
Trasa nr 3 - źródła Cedronu

Trasy Nordic Walking w Wejherowie to zmyślna sieć, w której trasy posiadają punkty wspólne, tak, by można dowolnie wydłużać lub skracać marsz. Trasy oznakowane są tablicami, które zawierają szczegółowe mapy, ogólne informacje o technice i sprzęcie oraz o walorach zdrowotnych nordic walking. Na tablicach zamieszczone zostały też informacje o rozgrzewających ćwiczeniach fizycznych.

Zimą trasy Nordic Walking zmieniają się w trasy do narciarstwa biegowego. Ciekawie, zdrowo i na łonie natury.
www.wejherowo.pl

Wejherowo noclegi

Wejherowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Wejherowo
Normalna
trasy nordic walking
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022