Trasa rowerowa Góra Kamieńsk - Słok

Trasa rowerowa Góra Kamieńsk - Słok

Szlak rowerowy wiodący od podnóża Góry Kamieńsk nad potężny zbiornik Słok ma długość około 8 km. Trasa ta łączy ścieżki rowerowe Góry Kamieńsk z drogami rowerowymi w okolicach Bełchatowa.Ten ciekawy przyrodniczo i krajobrazowo szlak wiedzie wzdłuż koryta rzeki Widawki oraz nad brzegiem zbiornika Słok. Oferuje bardzo malownicze krajobrazy, a przy tym ciekawe przemysłowe obrazki.

Trasa rowerowa Góra Kamieńsk - Słok
Trasa rowerowa Góra Kamieńsk - Słok
Trasa rowerowa Góra Kamieńsk - Słok
Booking.com
Avatar użytkownika
Maciej A Krajtroter 19252 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145375 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021