Trasa rowerowa Cisy w Bardzie Śląskim

Trasa rowerowa Cisy w Bardzie Śląskim

Ścieżka Rowerowa rozpoczynająca się w pięknym historycznym miasteczku - Bardzie Śląskim, to coś dla amatorów dwóch kołek. Trasa "Cisy", bo o niej mowa, ma 16 kilometrów długości. Rozpoczyna się i kończy w Bardzie, a dodatkowo prowadzi przez Opolnicę i Brzeźnicę.Nie jest to trasa łatwa, za to piękna i malownicza. Wiedzie m.in przez tzw. Drogę różańcową w Bardzie, piękny Rezerwat "Cisy" na zboczu Brzeźnickiej Góry oraz prowadzi nad malowniczymi brzegami Przełomu Nysy Kłodzkiej. Trasa jest dobrze oznakowana tablicami dydaktycznymi, zawierającymi mapy.Trasa rowerowa Cisy
Bardo

Bardo noclegi

Bardo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z gory dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 220337 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1116756 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 20 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 000 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020