Transgraniczny Szlak Rowerowy Beskidzkie Muzea to przedsięwzięcie polsko-słowackie. Szlak wiedzie poprzez Podkarpacie, rozpoczyna się w Krośnie na ulicy Piłsudskiego, przy Muzeum Podkarpackim. Wiedzie najpierw pod zamek malowniczy Odrzykoń. Szlak został wytyczony przez powiat krośnieński we współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną "Beskid Niski". Łączna długość trasy szlaku to 350 kilometrów, z czego 250 km przebiega po stronie polskiej, a 100 km po słowackiej.Szlak prowadzi przez miasta, miasteczka i wioski, przez ciekawe miejsca oferujące wiele atrakcji turystycznych. Po stronie polskiej jest oznakowany tablicami z mapami oraz opisem danego miejsca etapowego. Wszystkie opatrzone logo z napisem "Beskidzkie Muzea" . W wielu miejscach trasy umieszczono stojaki na rowery. Transgraniczny Szlak Rowerowy składa się z 13 odcinków.

Krosno noclegi

Krosno to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 218037 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145583 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Zamek Dubiecko

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021