Transgraniczny Szlak Rowerowy, mokunka

Transgraniczny Szlak Rowerowy

(5 głosów: 3)
Oceń i napisz opinię

Transgraniczny Szlak Rowerowy Beskidzkie Muzea to przedsięwzięcie polsko-słowackie. Szlak wiedzie poprzez Podkarpacie, rozpoczyna się w Krośnie na ulicy Piłsudskiego, przy Muzeum Podkarpackim. Wiedzie najpierw pod zamek malowniczy Odrzykoń. Szlak został wytyczony przez powiat krośnieński we współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną "Beskid Niski". Łączna długość trasy szlaku to 350 kilometrów, z czego 250 km przebiega po stronie polskiej, a 100 km po słowackiej.Szlak prowadzi przez miasta, miasteczka i wioski, przez ciekawe miejsca oferujące wiele atrakcji turystycznych. Po stronie polskiej jest oznakowany tablicami z mapami oraz opisem danego miejsca etapowego. Wszystkie opatrzone logo z napisem "Beskidzkie Muzea" . W wielu miejscach trasy umieszczono stojaki na rowery. Transgraniczny Szlak Rowerowy składa się z 13 odcinków.

Krosno noclegi

Krosno to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Krosno
Szlaki turystyczne
Normalna
szlaki trasy rowerowe
49°41'44N, 21°45'49E
26 październik 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację