Transgraniczny Szlak Rowerowy, mokunka

Transgraniczny Szlak Rowerowy

(5 głosów: 3)

Transgraniczny Szlak Rowerowy Beskidzkie Muzea to przedsięwzięcie polsko-słowackie. Szlak wiedzie poprzez Podkarpacie, rozpoczyna się w Krośnie na ulicy Piłsudskiego, przy Muzeum Podkarpackim. Wiedzie najpierw pod zamek malowniczy Odrzykoń. Szlak został wytyczony przez powiat krośnieński we współpracy z Lokalną Organizacją Turystyczną "Beskid Niski". Łączna długość trasy szlaku to 350 kilometrów, z czego 250 km przebiega po stronie polskiej, a 100 km po słowackiej.Szlak prowadzi przez miasta, miasteczka i wioski, przez ciekawe miejsca oferujące wiele atrakcji turystycznych. Po stronie polskiej jest oznakowany tablicami z mapami oraz opisem danego miejsca etapowego. Wszystkie opatrzone logo z napisem "Beskidzkie Muzea" . W wielu miejscach trasy umieszczono stojaki na rowery. Transgraniczny Szlak Rowerowy składa się z 13 odcinków.

Krosno noclegi

Krosno to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Krosno
Szlaki turystyczne
Normalna
szlaki trasy rowerowe
49°41'44N, 21°45'49E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021