Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Tor wyścigowy w Miedzianej Górze, 4elza

Tor wyścigowy Kielce w Miedzianej Górze

(4.8 głosów: 5)

Tor samochodowy "Kielce" znajduje się w Miedzianej Górze, obok drogi K-74 Kielce - Łódź i jest drugim co do wielkości torem wyścigowym po torze poznańskim. Tor "Kielce" powstał w latach 1977-78, a prace budowlane rozpoczął Automobilklub Kielce.W okresie ponad 35 lat funkcjonowania, na kieleckim torze odbyło się około 100 imprez, w których zawodnicy walczyli o tytuł mistrza kraju. Corocznie mają tu miejsce przynajmniej dwie rundy Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski połączone z Pucharami znanych marek samochodowych.

Wsród pierwszych testów w Polsce, znalazły się tu takie modele jak: Alfa Romeo 156 GTA, Mitsubishi Lancer Evo 7, Fiat Stilo oraz Toyota Corolla.Tor wyścigowy Kielce
Wykleń 95, Miedziana Góra
tel. 41/ 303-16-60

Kielce noclegi

Kielce to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Kielce
Inne budowle
Normalna
tory
50°57'38N, 20°32'23E
02 listopad 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację