Teatr Rondo w Słupsku, Danusia

Teatr Rondo w Słupsku

(4.8 głosów: 4)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Ośrodek Teatralny "Rondo" w Słupsku to placówka Słupskiego Ośrodka Kultury. Teatr powstał w 1966 roku z inicjatywy Andrzeja Golińskiego. Potem, po latach ciszy, został reaktywowany w 1972 roku przez Antoniego Franczaka, który podjął współpracę z reżyserem Stanisławem Miedziewskim.Od 1979 roku teatr ma swoją siedzibę w budynku po byłym kościele ewangelicko-augsburskim, przy ul. M. Niedziałkowskiego. Budynek pochodzący z 1912 roku przeszedł gruntowną rewitalizację i rozbudowę.

Obecnie w Teatrze mieści się duża sala teatralna, sala prób, nowoczesna pracownia fotograficzna i komputerowa, sala baletowa, pracownia plastyczna, foyer, kawiarnia oraz sala wystawowa. Teatr dwukrotnie był organizatorem Międzynarodowych Warsztatów Widowisk Plenerowych, a w jego pomieszczeniach odbywają się cykliczne imprezy kulturalne jak Komeda Jazz Festival czy Witkacy pod Strzechy.Teatr Rondo
ul. Niedziałkowskiego 5a, Słupsk
tel. 59/ 842-63-49

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–18:00
  • wtorek: 08:00–18:00
  • środa: 08:00–18:00
  • czwartek: 08:00–18:00
  • piątek: 08:00–18:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Słupsk noclegi

Słupsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Słupsk
Inne budowle
Normalna
teatry
54°28'5N, 17°1'30E
10 listopad 2016
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację