Teatr Rondo w Słupsku, Danusia

Teatr Rondo w Słupsku

(4.4 głosów: 5)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Ośrodek Teatralny "Rondo" w Słupsku to placówka Słupskiego Ośrodka Kultury. Teatr powstał w 1966 roku z inicjatywy Andrzeja Golińskiego. Potem, po latach ciszy, został reaktywowany w 1972 roku przez Antoniego Franczaka, który podjął współpracę z reżyserem Stanisławem Miedziewskim.

Od 1979 roku teatr ma swoją siedzibę w budynku po byłym kościele ewangelicko-augsburskim, przy ul. M. Niedziałkowskiego. Budynek pochodzący z 1912 roku przeszedł gruntowną rewitalizację i rozbudowę.Obecnie w Teatrze mieści się duża sala teatralna, sala prób, nowoczesna pracownia fotograficzna i komputerowa, sala baletowa, pracownia plastyczna, foyer, kawiarnia oraz sala wystawowa. Teatr dwukrotnie był organizatorem Międzynarodowych Warsztatów Widowisk Plenerowych, a w jego pomieszczeniach odbywają się cykliczne imprezy kulturalne jak Komeda Jazz Festival czy Witkacy pod Strzechy.

Teatr Rondo
ul. Niedziałkowskiego 5a, Słupsk
tel. 59/ 842-63-49

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–18:00
  • wtorek: 08:00–18:00
  • środa: 08:00–18:00
  • czwartek: 08:00–18:00
  • piątek: 08:00–18:00
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: Zamknięte

Słupsk noclegi

Słupsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Jremigiusz
Bardzo ciekawy budynek wart zobaczenia
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 3 500 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022