Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
Słupsk
Inne budowle
teatry
Normalna
Pomorskie
2016-11-06
2020-01-28 13:46
54°27'48" N, 17°1'53" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
Zamknięte

Teatr Nowy im. Witkacego w Słupsku to dawny Teatr Dramatyczny. Pierwszy Teatr Miejski powstał tu w 1946 roku. Później słupski teatr funkcjonował jako filia koszalińskiego Bałtyckiego Teatru Dramatycznego.W roku 1980 powstał Słupski Teatr Dramatyczny i Orkiestra Kameralna. Od 2004 roku teatr został reaktywowany jako Nowy Teatr. Posiada on dwie sceny: Małą i Dużą. W budynku swoją siedzibę ma również Polska Filharmonia Sinfonia Baltica.

Teatr Nowy im. Witkacego
ul. Jana Pawła II 3, Słupsk

Słupsk noclegi

Słupsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1138494 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Pokoje u Witka

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020