Teatr Nasz w Michałowicach, Teatr Nasz

Teatr Nasz w Michałowicach

(5 głosów: 2)

Teatr Nasz w Michałowicach Piechowicach to niezwykłe miejsce dla niezwykłych ludzi. Ukryty pośród gór Karkonoszy, nieśmiało wyłaniający się wśród pagórków budynek Teatru Naszego zaprasza Gości artystycznym mrugnięciem oka i uśmiechniętym tarasem do przytulnej, kameralnej sali ze sceną, gdzie czas zatrzymuje cię w takim momencie w jakim powinieneś być. Magia sztuki…Teatr Nasz gra dla swych Gości przez całe wakacje w piątki i soboty. Teatr ten wzrusza i rozśmiesza do łez, a kiedy spodziewamy się zakończenia - jeszcze prawy sierpowy od ironii i lewy prosty od refleksji. To jest przyczynkiem do tego, by wyjść na taras, pogrążony w wieczornej zadumie i obejrzeć przepiękny zachód słońca. Dla pragnących duchowego oczyszczenia, to miejsce jest Mekką.

Teatr Nasz
ul. Kolonijna 27, Piechowice-Michałowice
tel. 75/ 755-47-44, 502-633-518
www.teatrnasz.plPiechowice noclegi

Piechowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Piechowice
Inne budowle
Normalna
teatry
50°50'20N, 15°34'56E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021