Teatr Nasz w Michałowicach Piechowicach to niezwykłe miejsce dla niezwykłych ludzi. Ukryty pośród gór Karkonoszy, nieśmiało wyłaniający się wśród pagórków budynek Teatru Naszego zaprasza Gości artystycznym mrugnięciem oka i uśmiechniętym tarasem do przytulnej, kameralnej sali ze sceną, gdzie czas zatrzymuje cię w takim momencie w jakim powinieneś być. Magia sztuki…Teatr Nasz gra dla swych Gości przez całe wakacje w piątki i soboty. Teatr ten wzrusza i rozśmiesza do łez, a kiedy spodziewamy się zakończenia - jeszcze prawy sierpowy od ironii i lewy prosty od refleksji. To jest przyczynkiem do tego, by wyjść na taras, pogrążony w wieczornej zadumie i obejrzeć przepiękny zachód słońca. Dla pragnących duchowego oczyszczenia, to miejsce jest Mekką.

Teatr Nasz
ul. Kolonijna 27, Piechowice-Michałowice
tel. 75/ 755-47-44, 502-633-518
www.teatrnasz.pl

Piechowice noclegi

Piechowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Teatr Nasz Wędrowiec 205 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1144872 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021