Teatr Muzyczny w Gdyni, mokunka

Teatr Muzyczny w Gdyni

(5 głosów: 6)

Teatr Muzyczny w Gdyni im. Danuty Baduszkowej, leżący u stóp malowniczej Kamiennej Góry, obchodzić będzie w 2018 roku 60-lecie swego istnienia. Jest to największy muzyczny teatr w całej Polsce. Natomiast drugi pod względem ilości miejsc na widowni. Po rozbudowie teatru istnieją tu aż trzy niezależne sceny, które są w stanie pomieścić 1500 osób.Teatr zaliczany jest do najważniejszych instytucji kulturalnych regionu. Sam gmach Teatru Muzycznego w Gdyni robi niemałe wrażenie. W swej historii może poszczycić się wystawieniem 330 premier, nie tylko muzycznych (operetka, musical) lecz też bajki, baśnie, imprezy kabaretowe, baletowe, spektakle kameralne, koncerty.

Repertuar jest dostosowany do różnych grup wiekowych. Odwiedzając Gdynię zdecydowanie warto tu być. Wszak to znana Trójmiejska placówka, doskonale skomunikowana z innnymi atrakcjami Gdyni. Posiada też podziemny graraż, więc nie będzie problemu z zaparkowaniem.Teatr Muzyczny
Plac Grunwaldzki 1, Gdynia
tel. 58/ 785-58-11
http://muzyczny.org

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Gdynia
Inne budowle
Normalna
teatry
54°31'1N, 18°32'44E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021