Teatr Muzyczny w Gdyni, mokunka

Teatr Muzyczny w Gdyni

(5 głosów: 7)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Teatr Muzyczny w Gdyni im. Danuty Baduszkowej, leżący u stóp malowniczej Kamiennej Góry, obchodzić będzie w 2018 roku 60-lecie swego istnienia. Jest to największy muzyczny teatr w całej Polsce. Natomiast drugi pod względem ilości miejsc na widowni. Po rozbudowie teatru istnieją tu aż trzy niezależne sceny, które są w stanie pomieścić 1500 osób.

Teatr zaliczany jest do najważniejszych instytucji kulturalnych regionu. Sam gmach Teatru Muzycznego w Gdyni robi niemałe wrażenie. W swej historii może poszczycić się wystawieniem 330 premier, nie tylko muzycznych (operetka, musical) lecz też bajki, baśnie, imprezy kabaretowe, baletowe, spektakle kameralne, koncerty.Repertuar jest dostosowany do różnych grup wiekowych. Odwiedzając Gdynię zdecydowanie warto tu być. Wszak to znana Trójmiejska placówka, doskonale skomunikowana z innnymi atrakcjami Gdyni. Posiada też podziemny graraż, więc nie będzie problemu z zaparkowaniem.

Teatr Muzyczny
Plac Grunwaldzki 1, Gdynia
tel. 58/ 785-58-11
http://muzyczny.org

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 66 000 obserwujących, na Instagramie 16 500, a nasz kanał YouTube subskrybowało już 4 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022