Tawerna Orłowska w Gdyni, mokunka

Tawerna Orłowska w Gdyni

(3.5 głosów: 4)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Pewnie zastanawiacie się czy w aglomeracji nadmorskiej, jaką jest Trójmiasto, można zjeść „rybę prosto z kutra”? Otóż można, takim miejscem jest niewątpliwie Tawerna Orłowska w Gdyni. Położona tuż obok molo w Orłowie, w niedalekiej odległości od malowniczego i tak charakterystycznego Klifu Orłowskiego. Najważniejsze jednak, iż niewielka przystań rybacka znajduje się tuż przy magazynowym zapleczu tawerny.Restauracja tawerna Orłowska nawiązuje do tradycji kulinarnych Pomorza. W menu Tawerny znajdziemy szereg dań rybnych, nie tylko tych obiadowych. Jeśli dodamy, że w sezonie stoliki wystawiane są na zewnątrz a na pierwszym piętrze tawerny Orłowskiej jest piękny taras widokowy, na którym oprócz stolików znajdziemy kosze plażowe, to nikogo chyba nie trzeba będzie zachęcać do jej odwiedzenia. Jest też sporo akcentów marynistycznych. Z tarasu widać piękne widoki na morze, horyzont i klif. Fajne miejsce.

Tawerna Orłowska
ul. Orłowska 3, Gdynia
tel. 58/ 622-22-20
www.tawernaorlowska.pl 

 Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 11:00–23:00
  • wtorek: 11:00–23:00
  • środa: 11:00–23:00
  • czwartek: 11:00–23:00
  • piątek: 11:00–23:00
  • sobota: 11:00–23:00
  • niedziela: 11:00–23:00

Gdynia noclegi

Gdynia to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Gdynia Trójmiasto
Karczmy i restauracje
Normalna
restauracje
54°28'53N, 18°33'52E
16 październik 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Basia
01 lipiec 2021 23:41
Brak zainteresowania ze strony kelnerki. Ciepłe piwo, przesolone ziemniaki (strasznie).
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację