Taras widokowy w Ciężkowicach, mokunka

Taras widokowy w Ciężkowicach

(4 głosów: 29)

Taras widokowy w Ciężkowicach zwany też punktem widokowym na dolinę rzeki Białej, umieszczony jest na wysokości ponad 20 metrów ponad rzeką. Przedostać się tu można ze Skamieniałego Miasta, przed kładkę zawieszoną tuż nad trasą nr 981 z Tarnowa do Ciężkowic.Będąc już po przeciwnej stronie Skamieniałego Miasta, mijamy jeszcze kilka ciekawych skał o różnych kształtach i znajdujemy się na tarasie widokowym, tuż ponad wodami rzeki Białej, która płynie tu malowniczymi zakolami.

Taras jest ogrodzony drewnianymi, ułożonymi poziomo balami. Na tarasie widokowym jest kilka tablic dydaktycznych oraz dwie spore drewniane ławy. Widok stąd zapiera dech. Zieleń, skarpa, woda i skały, cudne okoliczności przyrody.Taras widokowy
ul. Krynicka, Ciężkowice

Ciężkowice noclegi

Ciężkowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°46'31N, 20°57'52E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021