Taras widokowy na Trzech Koronach, arkadyjusz

Taras widokowy na Trzech Koronach

(4.8 głosów: 48)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Trzy Korony (982 m n.p.m.) to bardzo popularny szczyt w chętnie odwiedzanych przez turystów Pieninach. Na grani Okrąglicy - jednym z wierzchołków szczytu, wzniesiono stalowy taras widokowy, z którego podziwiać można przepiękny widok na przełom Dunajca i Pieniński Park Narodowy.

Wstęp na taras jest odpłatny w sezonie, od kwietnia do października, czynny jest cały rok. Na taras prowadzą stalowe schodki. To fantastyczne miejsce widokowe! Latem bywa tu tłoczno.


Rodzinka tworząca PolskieSzlaki.pl
Hej! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów!
Wspieraj nas lajkując, komentując i udostępniając materiały na naszym i Instagramie
Pięknie dziękujemy!

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:00–20:00
  • wtorek: 10:00–20:00
  • środa: 10:00–20:00
  • czwartek: 10:00–20:00
  • piątek: 12:00–21:30
  • sobota: 10:00–21:00
  • niedziela: 10:00–20:00

Pieniny noclegi

Pieniny to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Judytatup
Widok rzeczywiscie jest przepiekny. Sama platforma łącznie z prowadzącym do niej dojściem nie jest bezpieczna - są tylko mocno oddalone od siebie trzy poziome poręcze bez zabezpieczającej siatki. Kilka dni temu na moich oczach wypadł z niej schodzący z góry po schodach kilkuletni chłopiec, przekoziołkował po bardzo stromym zboczu kilkadziesiąt metrów i udalo mu się całe szczęście jakoś zatrzymać. Wyglądało to strasznie, ale chyba dzięki Bogu nic mu się poważnego nie stalo. Było to na niższym odcinku platformy, gdzie jeszcze widać podłoże. Wolę nie myśleć, co by było, gdyby to się stało powyżej czubków drzew i na samej skale... Odebrało nam to skutecznie przyjemność z podziwiania cudnych widoków, zwłaszcza, że sami byliśmy z dwójką dzieci. Pilnujcie Waszych pociech, wystarczy tylko chwila nieuwagi.
ryko koszarski

Widoki -OK. Sama platforma mi się nie podoba. Nie pasuje do otoczenia.

Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2022