Panorama Opatowa

Szlaki rowerowe w Opatowie

(4.2 głosów: 6)
Oceń i napisz opinię

Szlak czerwony: Opatów - Podole - Jacentów - Sadowie - Opatów, 28 km
Jest to ciekawa trasa pod względem widokowym. Szlak nie jest trudny, przebiega w zdecydowanej wiekszości po asfalcie, tyko miejscami przez drogi polne i szutrowe.Szlak niebieski: Opatów - Strzyżowice - Tęcza - Ujazd - Boduszów - Ublinek - Włostów - Opatów, 38 km
Piękny widokowo szlak rowerowy prowadzący przez urozmaicony teren, z licznymi zabytkami po drodze. Dodatkową atrakcją jest przeprawa przez rzekę. Trasa niemal w całości prowadzi asfaltem.

Szlak zielony: Opatów - Nikisiałka Mała - Międzygórz - Włostów - Tudorów - Opatów, 30 km
Szlak w większości biegnie asfaltem, ale zdarzaja się fragmenty dróg polnych i leśnych. Ze względu na otwarte obszary zapewnia ciekawe widoki i rozległe panoramy.Fragment Transwojewódzkiego Szlaku Rowerowego: Berlin - Lwów
Przebieg trasy w obrębie woj. świętokrzyskiego: Ujazd - Iwaniska - Tęcza - Planta - Sobiekurów - Wymysłów - Józefów Strzyżowice - Czerników Karski - Czerników Opatowski - Opatów - Lipowa - Podole - Małoszyce, 27 km.
źródło: www.opatow.pl

Opatów noclegi

Opatów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Opatów
Szlaki turystyczne
Normalna
szlaki
17 październik 2014
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację