Szlaki rowerowe w Opatowie

Szlaki rowerowe w Opatowie

Szlak czerwony: Opatów - Podole - Jacentów - Sadowie - Opatów, 28 km
Jest to ciekawa trasa pod względem widokowym. Szlak nie jest trudny, przebiega w zdecydowanej wiekszości po asfalcie, tyko miejscami przez drogi polne i szutrowe.Szlak niebieski: Opatów - Strzyżowice - Tęcza - Ujazd - Boduszów - Ublinek - Włostów - Opatów, 38 km
Piękny widokowo szlak rowerowy prowadzący przez urozmaicony teren, z licznymi zabytkami po drodze. Dodatkową atrakcją jest przeprawa przez rzekę. Trasa niemal w całości prowadzi asfaltem.

Szlak zielony: Opatów - Nikisiałka Mała - Międzygórz - Włostów - Tudorów - Opatów, 30 km
Szlak w większości biegnie asfaltem, ale zdarzaja się fragmenty dróg polnych i leśnych. Ze względu na otwarte obszary zapewnia ciekawe widoki i rozległe panoramy.

Fragment Transwojewódzkiego Szlaku Rowerowego: Berlin - Lwów
Przebieg trasy w obrębie woj. świętokrzyskiego: Ujazd - Iwaniska - Tęcza - Planta - Sobiekurów - Wymysłów - Józefów Strzyżowice - Czerników Karski - Czerników Opatowski - Opatów - Lipowa - Podole - Małoszyce, 27 km.
źródło: www.opatow.plOpatów noclegi

Opatów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145377 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021