Szlak Śladami historii w dolinie Wisłoka , mokunka

Szlak Śladami historii w dolinie Wisłoka

(5 głosów: 3)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Szlak Śladami historii w dolinie Wisłoka to interesujący szlak turystyczny na Podkarpaciu, a zarazem projekt realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Rymanowie. Szlak prowadzi przez znane i całkiem nieznane, niszowe ciekawostki historyczne i turystyczne okolic. Stworzenie szlaku miało na celu przybliżenie historii, kultury, zwyczajów i tradycji okolic Podkarpacia.

W ramach przedsięwzięcia przy kolejnych przystankach szlaku odnajdziemy tablice informacyjne, zawierające zdjęcia przedwojenne i obecne mapy oraz opisy zabytków i miejsc. Dzięki temu turyści, mieszkańcy i kuracjusze mogę zwiedzać region, poznawać jego atrakcje turystyczne jak i walory krajobrazowe oraz przyrodnicze. Wydano również  informator opisujący zabytki i atrakcje turystyczne w dolinie Wisłoka i Taboru.Warto zaznaczyć, że szlak przygotowano z niezwykłą starannością. Zadbano o dokładne informacje, a przy realizacji całego projektu korzystano z materiałów m.in.: Muzeum Budownictwa Ludowego i Muzeum Historycznego w Sanoku, Muzeum-Zamku w Łańcucie oraz Ewangelicznej Wspólnoty Zielonoświątkowej w Puławach i Wisłoczku, Izby Regionalnej w Rymanowie.

Rymanów noclegi

Rymanów to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022