Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Szlak rowerowy Dookoła Centrum Europy

Szlak rowerowy Dookoła Centrum Europy

Dookoła Centrum Europy w 5 dni: 87 km-191 kmBędąc w Biebrzańskim Parku Narodowym warto pokonać szlak rowerowy, który mogą Państwo rozpocząć w dowolnej kwaterze agroturystycznej należącej do "Piątki znad Biebrzy". Wszędzie czekają rowery, mapka z opisem trasy i miejsc godnych odwiedzenia.

Opis trasy jak również mapka szlaku znajduje się na stronie www.turystyka-biebrza.pl/wycieczki-rowerowe/dookola-centrum-europy-w-5-dni.html

Ośrodek Wypoczynkowy Biebrza
ul. Polna 50, Sztabin
tel. 603-225-100Sztabin noclegi

Sztabin to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Piotr Siebiedziński Uzależniony od podróży 1306 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020