Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Szlak podróżników i odkrywców w Szczawnicy

Szlak podróżników i odkrywców w Szczawnicy

Szlak podróżników i odkrywców w Szczawnicy powstał z inicjatywy lokalnych działaczy, z myślą o uhonorowaniu polskich podróżników i odkrywców, jak Tony Halik czy Arkady Fiedler. Ponadto głazy upamiętniają: Pawła Edmunda Strzeleckiego, Bronisława Malinowskiego czy Kazimierza Nowaka.Miejsce to cyklicznie wzbogaca się o kolejne nazwiska osób, które na stałe zapisały się w historii polskiego podróżnictwa. Szlak wiedzie przy ścieżce pieszo-rowerowej nad Grajcarkiem, blisko kolejki na Palenicę.

Szlak podróżników i odkrywców
ul. Nad Grajcarkiem, Szczawnica

Szczawnica noclegi

Szczawnica to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Marcin_Henioo Krajtroter 50945 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136462 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020