, Danusia

Szlak Dworów i Pałaców Północnych Kaszub

(5 głosów: 9)

Szlak Dworów i Pałaców Północnych Kaszub tworzy kilkadziesiąt obiektów na terenie Pomorza.Niektóre z pałaców i dworów są dziś odrestaurowane i użytkowane jako hotele oraz restauracje, inne pozostają wciąż w ruinie i można je oglądać jedynie z zewnątrz.

Wszystkie obiekty na Szlaku mają za sobą ciekawą historię, legendy i są malowniczo polożone w pięknym terenie cudnych Kaszub.Pałace i dwory na Szlaku

Najwspanialsze obiekty na Szlaku kaszubskim, które przy okazji są udostępnione dla turystów to: Zamek Jan III Sobieski w Rzucewie, Pałac Przebendowskich w Wejherowie, Pałac w Godętowie, Dwór w Bychowie, Zamek w Krokowej, Pałac w Zwartowie, Pałac w Leźnie, Dwór w Paraszynie, Dwór w Prusewie, Pałac w Sasinie, Pałac w Sławutówku, Dwór w Starbieninie, Pałac w Rekowie czy Dwór w Lisewie.

Kaszuby noclegi

Kaszuby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Kaszuby
Szlaki turystyczne
Normalna
pałace szlaki dwory
54°35'55N, 18°14'19E
14 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację