Zagłosuj na Top Atrakcje 2021! To już ostatni tydzień!
Strusia Farma Kniewo, ulietta

Strusia Farma Kniewo

(4.8 głosów: 4)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Strusia Farma Kniewo znajduje się w miejscowości Kniewo na Kaszubach, pomiędzy Wejherowem a Krokową. To rewelacyjne miejsce do wykorzystania w chłodniejszy dzień lub po prostu jako odskocznia od hałasu i tłumu na plaży. Zaciszne i zielone. Duży teren i plac zabaw pomogą dzieciakom spożytkować nadmiar energii. Przyjemnością wielką jest spacer, w czasie którego poznajemy, podziwiamy i karmimy wszystkie mieszkające tu zwierzaki. A jest ich cała masa - nandu, emu, strusie afrykańskie, osły, lamy, konie, gęsi, króliki, kozy, owce, perliczki, kury, a nawet kangur.Fajnym pomysłem właścicieli jest przygotowywanie i sprzedaż specjalnych ciasteczek, które pozwalają karmić w zasadzie wszystkie wyżej wymienione zwierzaki, a i ich cena nie jest duża. Duży plus to również niewygórowana cena biletu wstępu, a pobyt nie jest ograniczony żadnym limitem czasowym.

Na Farmie dostępny jest też sklepik z oryginalnymi pamiątkami jak np.: drewniany magnes w postaci strusia przebranego za Kaszuba, strusie pióro czy oryginalna wydmuszka jaja strusiego. Ponadto można tu smacznie zjeść, np. jajecznicę z jajka strusiego czy potrawy z mięsem strusim. 

Strusia Farma Kniewo
al. Lipowa 125, Kniewo
tel. 58/ 676-63-29, 695-733-553
strusie-kniewo.comGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:00–15:00
  • wtorek: 10:00–15:00
  • środa: 10:00–15:00
  • czwartek: 10:00–15:00
  • piątek: 10:00–15:00
  • sobota: 10:00–15:00
  • niedziela: 10:00–15:00

Kaszuby noclegi

Kaszuby to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Kaszuby
Zoo, akwaria i zwierzyńce
Normalna
fermy mini zoo dla dzieci farmy
54°39'56N, 18°7'20E
27 maj 2019
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację