Stawy Dojlidzkie w Białymstoku, Joanna

Stawy Dojlidzkie w Białymstoku

Stawy Dojlidzkie w Białymstoku to zespół zbiorników wodnych położonych obok siebie na obszarze około 140 ha. Znajdują się one częściowo w granicach administracyjnych Białegostoku, a częściowo na terenie sąsiednich gmin: Supraśl i Zabłudów. Powstały w wyniku spiętrzenia wody na rzece Białej. Otoczone są lasami, łąkami i polami. Jest to ważna ostoja ptaków szczególnie wodno-błotnych, a także miejsce występowania wielu gatunków roślin.Jeden ze stawów położony przy ul. Plażowej w Białymstoku służy mieszkańcom i turystom jako miejsce wypoczynku i uprawiania sportów wodnych. Znajduje się przy nim plaża miejska wraz z całym kompleksem sportowo-rekreacyjnym.

Stawy Dojlidzkie
ul. Plażowa, BiałystokBiałystok noclegi

Białystok to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Białystok
Jeziora i plaże
Normalna
jeziora stawy
53°6'43N, 23°13'5E
16 październik 2019
28 styczeń 2020

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację