Żukowice, mokunka

Stare Żukowice

(4.4 głosów: 7)

Stare Żukowice to niewielka miejscowość w województwie małopolskim, pięknie położona wśród lasów, na północny wschód od Tarnowa. Urodził się tu Stefan Jaracz - aktor teatralny i filmowy, założyciel i dyrektor teatru Ateneum w Warszawie.Stare Żukowice, choć nieduże, są niezwykle wyjątkowe, to wieś koniarzy, bowiem na tak niewielkiej przestrzeni ulokowały się aż trzy ośrodki jeździeckie, oferujące wypoczynek w siodle.

, mokunka
, mokunka

Atrakcje w Starych Żukowicach

- Roleski Ranch, Stare Żukowice 1a - jeden z największych w Polsce ośrodków jazdy konnej w stylu western, ponadto ośrodek oferuje pokoje hotelowe oraz restaurację- Ranczo Palomino, Stare Żukowice 3a - ośrodek jazdy konnej, z wyjazdami w teren

- Ośrodek Jeździecki Furioso, Stare Żukowice 1 - stajnia dla koni, z pokojami gościnnymi oraz domkiem wypoczynkowym, organizuje się tutaj gonitwy i inne imprezy dla koniarzy- Ferma strusi

Stare Żukowice noclegi

Stare Żukowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w Starych Żukowicach. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
50°5'14N, 21°6'21E
27 październik 2016
29 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację