Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Opis Starych Żukowic

Stare Żukowice to niewielka miejscowość w województwie małopolskim, pięknie położona wśród lasów, na północny wschód od Tarnowa. Urodził się tu Stefan Jaracz - aktor teatralny i filmowy, założyciel i dyrektor teatru Ateneum w Warszawie.Stare Żukowice, choć nieduże, są niezwykle wyjątkowe, to wieś koniarzy, bowiem na tak niewielkiej przestrzeni ulokowały się aż trzy ośrodki jeździeckie, oferujące wypoczynek w siodle.

Atrakcje w Starych Żukowicach

- Roleski Ranch, Stare Żukowice 1a - jeden z największych w Polsce ośrodków jazdy konnej w stylu western, ponadto ośrodek oferuje pokoje hotelowe oraz restaurację

- Ranczo Palomino, Stare Żukowice 3a - ośrodek jazdy konnej, z wyjazdami w teren- Ośrodek Jeździecki Furioso, Stare Żukowice 1 - stajnia dla koni, z pokojami gościnnymi oraz domkiem wypoczynkowym, organizuje się tutaj gonitwy i inne imprezy dla koniarzy

- Ferma strusiStare Żukowice noclegi

Stare Żukowice to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w Starych Żukowicach. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020