Stadion Leśny w Sopocie

Stadion Leśny w Sopocie

(4.2 głosów: 13)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Stadion Leśny w Sopocie to obiekt Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, leżący na końcu ulicy Wybickiego. Naturalna niecka Doliny Owczej, gdzie znajduje się rezerwat przyrody, otoczona Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym to wspaniałe miejsce dla sportu i wypoczynku.

Stadion znajduje się w spokojnej, zielonej strefie Sopotu, co sprzyja spacerom. Budowę obiektu rozpoczęto w roku 1923, a dziś to nowoczesny, profesjonalnie wyposażony obiekt sportowo - rekreacyjny, oferujący również noclegi.

Stadion Leśny w Sopocie
Stadion Leśny w Sopocie


Stadion Leśny
ul. Wybickiego 48, Sopot
tel. 58/ 551-23-60
http://stadionlesny.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 07:30–22:00
  • wtorek: 07:30–22:00
  • środa: 07:30–22:00
  • czwartek: 07:30–22:00
  • piątek: 07:30–22:00
  • sobota: 07:30–22:00
  • niedziela: 07:30–22:00

Sopot noclegi

Sopot to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Stadion Leśny w Sopocie
Stadion Leśny w Sopocie
Stadion Leśny w Sopocie
Sopot
Mniej istotna
stadiony
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022