Stacja narciarska KiczeraSKI w Puławach, mokunka

Stacja narciarska KiczeraSKI w Puławach

(5 głosów: 2)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W Puławach - niewielkiej wiosce leżącej w Beskidzie Niskim, w dolinie Wisłoka, w gminie Rymanów postawiono na sporty zimowe. Zimy bowiem na Podkarpaciu bywają śnieżne i dobrze pokrywają przygotowywane trasy. W Puławach działa stacja narciarska KiczeraSKI. Stacja to cała infrastruktura narciarska, nie tylko wyciąg i parking. Nietrudno tu trafić, należy kierować się z Rymanowa trasą na Besko i przejechać drogą po koronie zapory Jeziora Sieniawskiego.Na miejscu w Puławach można oddać się zimowemu ”białemu szaleństwu”. Są tu też trasy spacerowo - biegowe, a na stokach umieszczane są tyczki slalomowe. Dla tych, którzy lubią potężną dawkę adrenaliny jest nawet ”hodowla muld”.

Jadąc do Puław warto zatrzymać się w Rudawce Rymanowskiej. To po drodze, około 4 kilometry przed Puławami. Obejrzeć tu można znane osuwisko nad Wisłokiem, zwane Ścianą Olzy.Ośrodek Sportów Zimowych  KiczeraSKI
czerwony szlak, Puławy 16, Puławy
tel. 13/ 435-90-01
www.kiczeraski.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–21:00

Puławy noclegi

Puławy to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°30'0N, 21°56'6E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021