Stacja narciarska KiczeraSKI w Puławach, mokunka

Stacja narciarska KiczeraSKI w Puławach

(5 głosów: 2)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

W Puławach - niewielkiej wiosce leżącej w Beskidzie Niskim, w dolinie Wisłoka, w gminie Rymanów postawiono na sporty zimowe. Zimy bowiem na Podkarpaciu bywają śnieżne i dobrze pokrywają przygotowywane trasy. W Puławach działa stacja narciarska KiczeraSKI. Stacja to cała infrastruktura narciarska, nie tylko wyciąg i parking. Nietrudno tu trafić, należy kierować się z Rymanowa trasą na Besko i przejechać drogą po koronie zapory Jeziora Sieniawskiego.

Na miejscu w Puławach można oddać się zimowemu ”białemu szaleństwu”. Są tu też trasy spacerowo - biegowe, a na stokach umieszczane są tyczki slalomowe. Dla tych, którzy lubią potężną dawkę adrenaliny jest nawet ”hodowla muld”.Jadąc do Puław warto zatrzymać się w Rudawce Rymanowskiej. To po drodze, około 4 kilometry przed Puławami. Obejrzeć tu można znane osuwisko nad Wisłokiem, zwane Ścianą Olzy.

Ośrodek Sportów Zimowych  KiczeraSKI
czerwony szlak, Puławy 16, Puławy
tel. 13/ 435-90-01
www.kiczeraski.plGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 09:00–21:00
  • wtorek: 09:00–21:00
  • środa: 09:00–21:00
  • czwartek: 09:00–21:00
  • piątek: 09:00–21:00
  • sobota: 09:00–21:00
  • niedziela: 09:00–21:00

Puławy noclegi

Puławy to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Puławy
Normalna
narciarstwo stacje narciarskie
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022