Spływy Kaszubskie Kajaki, maszku

Spływy Kaszubskie Kajaki

(4.2 głosów: 11)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Jeżeli aktywny wypoczynek to coś, czego szukasz na Kaszubach, to Kaszubskie Kajaki są idealne dla Ciebie! Kaszubskie Kajaki znad Raduni oferują nowoczesne kajaki na spływy wszystkimi rzekami Kaszub. A ze względu na lokalizację w samym sercu Kaszub, specjalizują się w organizacji spływów indywidualnych i zorganizowanych na rzece Raduni oraz po jeziorach Kółka Raduńskiego. Inne popularne miejsca organizowania spływów to rzeka Słupia i Łupawa.Bezpieczne spływy

Kaszubskie Kajaki oferują różnorodne spływy, zarówno kilkugodzinne, jednodniowe, jak i kilkudniowe. Są spływy łatwe, trudne i ekstremalne.

Kaszubskie Kajaki dbają o bezpieczeństwo uczestników spływów, dlatego obowiązkiem jest używanie kamizelki asekuracyjnej. W przypadku trudniejszych i bardziej wymagających odcinków rzeki dla kajakarzy udostępnione są specjalne kaski kajakowe, które chronią głowę przed otarciami i obrażeniami.Baza spływów

Baza Kaszubskich Kajaków zlokalizowana jest w Kiełpinie na południowy wschód od Kartuz, bezpośrednio nad Radunią i posiada 700 metrów linii brzegowej. Większość spływów na Raduni zaczyna się lub kończy w tej bazie. Zadaszona wiata, stoły, ławki, miejsce na ognisko i grilla oraz toaleta umożliwiają miłe spędzenie czasu przed oraz po zakończeniu spływu. Na terenie Kaszubskich Kajaków istnieje też możliwość rozbicia namiotów.

Kaszubskie Kajaki dysponują nowoczesnym sprzętem najwyższej jakości, który umożliwia komfortowe i bezpieczne korzystanie z uroków rzek i jezior. Kajaki poradzą sobie w każdej sytuacji, na jeziorze i spokojnym odcinku rzeki zapewniają sterowność i wygodę, z kolei na odcinkach o szybkim nurcie z wieloma przeszkodami umożliwią sprawne i bezpieczne ich pokonywanie.Kaszubskie Kajaki
ul. Raduńska, Kiełpino, Trątkownica
tel. 791-205-733

http://kaszubskiekajaki.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 07:00–22:00
  • wtorek: 07:00–22:00
  • środa: 07:00–22:00
  • czwartek: 07:00–22:00
  • piątek: 07:00–22:00
  • sobota: 07:00–22:00
  • niedziela: 07:00–22:00

Somonino noclegi

Somonino to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
54°17'9N, 18°15'10E
17 grudzień 2014
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Ostatnie zmiany atrakcji:
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 400 Obserwujących.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację