Spływy Dunajcem - Fun Time, Marek

Spływy Dunajcem - Fun Time

(4.8 głosów: 6)
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

Spływ Dunajcem to jedna z najwygodniejszych form zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego, która gwarantuje mnóstwo niesamowitych wrażeń oraz ogromną dawkę adrenaliny. Trasa spływów rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych, a kończy w Szczawnicy. Zróżnicowany nurt rzeki oraz ukształtowanie terenu to dodatkowe atrakcje, które towarzyszą każdej wyprawie.Fun Time to jeden z liderów wśród firm organizujących spływy po Dunajcu dla klientów indywidualnych, szkół, firm oraz innych grup zorganizowanych. Firma zapewnia najwyższą jakość usług oraz miłą atmosferę. Przed rozpoczęciem przygody dokładnie badany jest stan techniczny sprzętu oraz jego wyposażenie, które obejmuje m.in.:

- kamizelki, kaski i pagaje,
- opakowania hermetyczne na elektronikę,
- informacje krajoznawcze o Pieninach oraz mijanych atrakcjach,
- opiekę doświadczonego sternika,
- bezpłatny parking na przystani początkowej,
- przebieralnię po spływieZaleca się zabranie dodatkowych ubrań na przebranie oraz innych rzeczy typu picie, okrycie głowy. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa instruktor z odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami. W zależności od potrzeb można się zdecydować na spływy pontonowe lub kajakowe. Plan wycieczki dostosowywany jest indywidualnie do oczekiwań uczestników. Możesz skorzystać z różnych pakietów i wielu udogodnień. Istnieje możliwość zakupienia vouchera, który śmiało możesz podarować jako prezent komuś bliskiemu lub znajomym i wspólnie przeżyć wyjątkową przygodę. Sezon trwa od początku kwietnia do końca października.

Przystań pontonowo-kajakowa Fun Time
ul. Pienińska 1, Sromowce Niżne
www.fun-time.plGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–19:00
  • wtorek: 08:00–19:00
  • środa: 08:00–19:00
  • czwartek: 08:00–19:00
  • piątek: 08:00–19:00
  • sobota: 08:00–20:00
  • niedziela: 08:00–20:00

Szczawnica noclegi

Szczawnica to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
49°23'47N, 20°22'57E
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, na Instagramie 3 600 obserwujących, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 1 000 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2021