49°23'47" N, 20°22'57" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: 08:00–19:00
  • wtorek: 08:00–19:00
  • środa: 08:00–19:00
  • czwartek: 08:00–19:00
  • piątek: 08:00–19:00
  • sobota: 08:00–20:00
  • niedziela: 08:00–20:00

Spływ Dunajcem to jedna z najwygodniejszych form zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego, która gwarantuje mnóstwo niesamowitych wrażeń oraz ogromną dawkę adrenaliny. Trasa spływów rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych, a kończy w Szczawnicy. Zróżnicowany nurt rzeki oraz ukształtowanie terenu to dodatkowe atrakcje, które towarzyszą każdej wyprawie.Fun Time to jeden z liderów wśród firm organizujących spływy po Dunajcu dla klientów indywidualnych, szkół, firm oraz innych grup zorganizowanych. Firma zapewnia najwyższą jakość usług oraz miłą atmosferę. Przed rozpoczęciem przygody dokładnie badany jest stan techniczny sprzętu oraz jego wyposażenie, które obejmuje m.in.:

- kamizelki, kaski i pagaje,
- opakowania hermetyczne na elektronikę,
- informacje krajoznawcze o Pieninach oraz mijanych atrakcjach,
- opiekę doświadczonego sternika,
- bezpłatny parking na przystani początkowej,
- przebieralnię po spływie

Zaleca się zabranie dodatkowych ubrań na przebranie oraz innych rzeczy typu picie, okrycie głowy. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa instruktor z odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami. W zależności od potrzeb można się zdecydować na spływy pontonowe lub kajakowe. Plan wycieczki dostosowywany jest indywidualnie do oczekiwań uczestników. Możesz skorzystać z różnych pakietów i wielu udogodnień. Istnieje możliwość zakupienia vouchera, który śmiało możesz podarować jako prezent komuś bliskiemu lub znajomym i wspólnie przeżyć wyjątkową przygodę. Sezon trwa od początku kwietnia do końca października.Przystań pontonowo-kajakowa Fun Time
ul. Pienińska 1, Sromowce Niżne
www.fun-time.pl

Szczawnica noclegi

Szczawnica to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Marek Wędrowiec 200 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145375 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021