Spływy Dunajcem - Fun Time, Marek

Spływy Dunajcem - Fun Time

(4.8 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Spływ Dunajcem to jedna z najwygodniejszych form zwiedzania Pienińskiego Parku Narodowego, która gwarantuje mnóstwo niesamowitych wrażeń oraz ogromną dawkę adrenaliny. Trasa spływów rozpoczyna się w Sromowcach Niżnych, a kończy w Szczawnicy. Zróżnicowany nurt rzeki oraz ukształtowanie terenu to dodatkowe atrakcje, które towarzyszą każdej wyprawie.

Fun Time to jeden z liderów wśród firm organizujących spływy po Dunajcu dla klientów indywidualnych, szkół, firm oraz innych grup zorganizowanych. Firma zapewnia najwyższą jakość usług oraz miłą atmosferę. Przed rozpoczęciem przygody dokładnie badany jest stan techniczny sprzętu oraz jego wyposażenie, które obejmuje m.in.:- kamizelki, kaski i pagaje,
- opakowania hermetyczne na elektronikę,
- informacje krajoznawcze o Pieninach oraz mijanych atrakcjach,
- opiekę doświadczonego sternika,
- bezpłatny parking na przystani początkowej,
- przebieralnię po spływie

Zaleca się zabranie dodatkowych ubrań na przebranie oraz innych rzeczy typu picie, okrycie głowy. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwa instruktor z odpowiednimi kwalifikacjami i uprawnieniami. W zależności od potrzeb można się zdecydować na spływy pontonowe lub kajakowe. Plan wycieczki dostosowywany jest indywidualnie do oczekiwań uczestników. Możesz skorzystać z różnych pakietów i wielu udogodnień. Istnieje możliwość zakupienia vouchera, który śmiało możesz podarować jako prezent komuś bliskiemu lub znajomym i wspólnie przeżyć wyjątkową przygodę. Sezon trwa od początku kwietnia do końca października.

Przystań pontonowo-kajakowa Fun Time
ul. Pienińska 1, Sromowce Niżne
www.fun-time.pl

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 08:00–19:00
  • wtorek: 08:00–19:00
  • środa: 08:00–19:00
  • czwartek: 08:00–19:00
  • piątek: 08:00–19:00
  • sobota: 08:00–20:00
  • niedziela: 08:00–20:00

Szczawnica noclegi

Szczawnica to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Pieniny Szczawnica
Normalna
spływy kajakowe spływy spływy pontonowe
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022