Spływ Popradem

Spływ Popradem

(4.7 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Spływ Popradem pontonami i kajakami to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu będąc w okolicy Muszyny, Krynicy Zdroju, Tylicza czy Żegiestowa. Ta niezwykle malownicza rzeka tworzy wspaniałą scenerię dla niezapomnianych wrażeń i rekreacji. Niezależnie od wieku, płci i poziomu sprawności fizycznej, każdy może czuć się bezpiecznie na takim spływie, tym bardziej, że wszystko jest świetnie zorganizowane.

Spływ Popradem
Spływ Popradem

Spływy pontonowe są bardziej bezpieczne, zwykle nawet nie zostaniesz zmoczony, w kajaku trochę łatwiej o wywrotkę, ale doświadczony kajakarz świetnie sobie poradzi na Popradzie. Rzeka Poprad jest bardzo ciekawa na spływy, ma głębsze i płytsze fragmenty i oferuje cudne widoki. Za Muszyną biegnie polsko-słowacką granicą.



Spływ Popradem
Spływ Popradem
spływ pontonem
spływ pontonem

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

W sezonie turystycznym
godziny do uzgodnienia

Adres

Spływy pontonowe Popradem Czysta Frajda
ul. Czarny Potok 6/5, Krynica-Zdrój
tel. 509-998-812
https://czystafrajda.pl/

Spływ Popradem pontonami i kajakami
Fabryka Endorfiny
tel. 660-313-091
www.fabrykaendorfiny.pl/splywy-pontonowe-krynica.html

GPS: 49°21'6N, 20°53'28E

Krynica Zdrój noclegi

Krynica Zdrój to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Spływy pontonowe Popradem
Spływ Popradem
Spływ Popradem
Spływ Popradem
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022