Zobacz nasz projekt Opolskie - małe ale kwitnie
, Danusia

Spichlerz w Słupsku

(4.6 głosów: 8)
Oceń i napisz opinię

Spichlerz Richtera w Słupsku to jedno z chętniej odwiedzanych przez turystów oraz Słupszczan miejsc. Jest to klimatyczna herbaciarnia znajdująca się na Rynku Rybackim, tuż nad Słupią, w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich. Budynek spichlerza jest jednym z obiektów Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku.Spichlerz powstał w XIX wieku z tzw. muru pruskiego. W latach 1994-98 został bardzo dokładnie przeniesiony z ul. Kopernika na obecne miejsce. Spichlerz Richtera pięknie wkomponował się w nadrzeczny krajobraz.

Organizowane są tutaj także czasowe wystawy organizowane przez Muzeum oraz kameralne koncerty instrumentalne. Latem odbywa się przed Spichlerzem Jarmark Gryfitów.Spichlerz Richtera - Oddział Muzeum Pomorza
Rynek Rybacki, ul. Dominikańska 5-9, Słupsk

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:30–21:00
  • wtorek: 10:30–21:00
  • środa: 10:30–21:00
  • czwartek: 10:30–21:00
  • piątek: 10:30–21:00
  • sobota: 10:30–21:00
  • niedziela: 10:30–21:00

Słupsk noclegi

Słupsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Słupsk
Inne budowle
Normalna
muzea spichlerze
54°27'53N, 17°2'8E
14 luty 2017
28 styczeń 2020
 
Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.
Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Zwiedzaj z nami dalej i sprawdź inne ciekawe atrakcje
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 40 000 polubień, a na Instagramie 3 200 Obserwujących.
Copyright 2005-2021
Pobierz naszą aplikację