, Danusia

Spichlerz w Słupsku

(4.7 głosów: 9)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Spichlerz Richtera w Słupsku to jedno z chętniej odwiedzanych przez turystów oraz Słupszczan miejsc. Jest to klimatyczna herbaciarnia znajdująca się na Rynku Rybackim, tuż nad Słupią, w pobliżu Zamku Książąt Pomorskich. Budynek spichlerza jest jednym z obiektów Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku.

Spichlerz powstał w XIX wieku z tzw. muru pruskiego. W latach 1994-98 został bardzo dokładnie przeniesiony z ul. Kopernika na obecne miejsce. Spichlerz Richtera pięknie wkomponował się w nadrzeczny krajobraz.Organizowane są tutaj także czasowe wystawy organizowane przez Muzeum oraz kameralne koncerty instrumentalne. Latem odbywa się przed Spichlerzem Jarmark Gryfitów.

Spichlerz Richtera - Oddział Muzeum Pomorza
Rynek Rybacki, ul. Dominikańska 5-9, SłupskGodziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: 10:30–21:00
  • wtorek: 10:30–21:00
  • środa: 10:30–21:00
  • czwartek: 10:30–21:00
  • piątek: 10:30–21:00
  • sobota: 10:30–21:00
  • niedziela: 10:30–21:00

Słupsk noclegi

Słupsk to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Słupsk
Normalna
muzea spichlerze
Jeżeli przydał Ci się nasz opis, to podziel się nim z Twoimi znajomymi.
Może zainspirujesz ich do ruszenia w Polskę.
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 2005 roku przez aktywną rodzinkę złożoną dziś z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami i informacjami praktycznymi.
W sezonie notujemy 80 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy ponad 60 000 obserwujących, na Instagramie 16 000, a nasz kanał YouTube subskrybowało ponad 2 100 osób.
Jeżeli chcesz nas wesprzeć to możesz zamówić nocleg przez Booking.com - ciebie to nic dodatkowo nie kosztuje, a my dostaniemy drobną prowizję. Dziękujemy!
Copyright 2005-2022