Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Stary miejski spichlerz w Darłowie to spory budynek z charakterystycznej czerwonej cegły. Znajduje się tuż przy Zamku Książąt Pomorskich. Przez wiele lat po wojnie, gdy budynek nie spełniał już swojej podstawowej funcji - spichlerza, niszczał, zmieniając właścicieli.Obecnie spichlerz jest pięknie odremontowany, z zachowaniem swego historycznego wyglądu. Pełni funkcję restauracji i niewielkiego hotelu. We wnętrzach można obejrzeć sporo fotografii spichlerza i miasta z minionych lat oraz dawnych sprzętów gospodarstwa domowego.Spichlerz miejski
ul. Zamkowa 3, Darłowo
tel. 502-506-018 
www.staryspichlerz-darlowo.pl

Darłowo noclegi

Darłowo to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
mokunka Krajtroter 219837 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1128306 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020