Śnieżne Stawiki to polodowcowe jeziorka z krystalicznie czystą wodą, znajdujące się w Karkonoszach, na terenie Karkonoskiego Parku Narodowego. Ta wspaniała atrakcja znajduje się na trasie szlaku zielonego prowadzącego po dnie Wielkiego Śnieżnego Kotła, pomiędzy morenami. Zimą szlak ten jest zamknięty.Szlaki do Śnieżnych Stawików

- szlak zielony ze Schroniska Pod Łapskim Szczytem, około 1h

Śnieżne Stawiki w Karkonoszach
Śnieżne Stawiki w Karkonoszach

- szlak niebieski z Pod Wielkim Szyszakiem, dalej szlak zielony, około 30 minut

Na Śnieżne Stawiki można też dotrzeć innymi szlakami ze Szklarskiej Poręby, Michałowic, Jagniątkowa, Przesieki, Jakuszyc lub z Przełęczy Karkonoskiej.

Śnieżne Stawiki w Karkonoszach
Śnieżne Stawiki w Karkonoszach
Śnieżne Stawiki w Karkonoszach


Śnieżne Stawiki w Karkonoszach Śnieżne Stawiki w Karkonoszach Śnieżne Stawiki w Karkonoszach Śnieżne Stawiki w Karkonoszach Śnieżne Stawiki w Karkonoszach

Szklarska Poręba noclegi

Szklarska Poręba to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70513 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1145587 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2021