Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne

Smerekowiec w Beskidzie Śląskim

Smerekowiec w Beskidzie Śląskim

Smerekowiec (835 m n.p.m.) to szczyt w Beskidzie Śląskim, znajdujący się w paśmie Baraniej Góry. Jest całkowicie zalesiony, toteż nie ma tu spektakularnych widoków. Na szczycie znajduje się zakończenie trasy pieszego szlaku zielonego, który łączy się z przechodzącym przez szczyt żółtym szlakiem biegnącym z Przełęczy Salmopolskiej do Wisły.

Szlaki na Smerekowiec

- szlak żółty z Wisły Uzdrowiska, 2h 30 minut

- szlak żółty z Przełęczy Salmopolskiej, 1h- szlak zielony z Wisły Nowa Osada, 1h 45 minut

Wisła noclegi

Wisła to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Roman Świątkowski Krajtroter 70713 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1136672 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Zobacz inne szczyty i punkty widokowe
Podobne atrakcje, które mogą Cię zaciekawić:

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020