Skrajny Granat w Tatrach, Magdalena

Skrajny Granat w Tatrach

(4.8 głosów: 6)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Skrajny Granat to szczyt Tatr Wysokich o wysokości 2226 m n.p.m. Leży on w masywie Granatów, na który składają się trzy wierzchołki - ten jest najniższy.

Obok niego wznoszą się: Pośredni Granat (2234 m n.p.m.) i Zadni Granat (2240 m n.p.m.). Przez Granaty prowadzi czerwony szlak Orla Perć. Na wierzchołek możemy dostać się Orlą Percią od Przełęczy Krzyżne lub od dwóch pozostałych wierzchołków oraz żółtym szlakiem znad Czarnego Stawu Gąsienicowego.


Rodzinka tworząca PolskieSzlaki.pl
Hej! Bierzemy udział w Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów!
Wspieraj nas lajkując, komentując i udostępniając materiały na naszym i Instagramie
Pięknie dziękujemy!

Wyznaczona trasa to 2 godziny wspinaczki, na trasie znajduje się jedno miejsce ubezpieczone łańcuchem, ale nie jest ono bardzo niebezpieczne. Łańcuch przydaje się zwłaszcza wtedy, gdy jest ślisko. Na trasie sporo elementów wspinaczkowych i wąskich przejść ze wspaniałymi widokami na Halę Gąsienicową i Czarny Staw oraz pozostałe wierzchołki Orlej Perci. Ze szczytu możemy podziwiać Dolinę Pięciu Stawów oraz bogatą panoramę Tatr.

Skrajny Granat
Orla Perć, Tatry

Zakopane noclegi

Zakopane to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Oto lista polecanych i sprawdzonych przez nas noclegów.

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Zakopane Tatry
Normalna
szczyty szczyty tatrzańskie
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

Nie znalazłem żadnych opinii. Kliknij tutaj, by dodać pierwszą
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2022