Siekierezada w Cisnej, Danusia

Siekierezada w Cisnej

(4.4 głosów: 61)
Miniaturowa mapa z zaznaczeniem

Bar Siekierezada w Cisnej, zwany też biesowską knajpą, nawiązuje do kultowej powieści Edwarda Stachury pod tym samym tytułem. Ma swój specyficzny klimat i wystrój łączący cechy twardych bieszczadzkich drwali jak i wrażliwych artystów, dla których Bieszczady stały się inspiracją. W Siekierezadzie na ścianach wiszą siekiery i diabelskie łby, ale także dzieła lokalnych artystów oraz fotografie charyzmatycznych bywalców. Słynne jest tutejsze wino oraz piwo lane prosto z "pipy". W sezonie pojawiają się tutaj tłumy turystów, by zobić sobie zdjęcie w niezwykłym wnętrzu Siekierezady. Być w Cisnej i nie odwiedzić Siekierezady, to jak być w Rzymie i Papieża nie widzieć.

Godziny otwarcia i informacje praktyczne

  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: 11:00–19:00
  • sobota: 11:00–19:00
  • niedziela: 11:00–19:00

Adres

Siekierezada
Cisna 92, Cisna
tel. 13/ 468-64-66

GPS: 49°12'36N, 22°19'46E

Cisna noclegi

Cisna to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link znajdziesz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nas, za co z góry dziękujemy!

Booking.com

Mapa z zaznaczonymi atrakcjami

Bieszczady Cisna
Mniej istotna
restauracje bary
 

Cześć! Nazywam się Anna Piernikarczyk. Od 2005 roku z rodziną łazikujemy i poznajemy naszą piękną Polskę. Ze wspólnych wojaży przywozimy masę cudnych wspomnień i doświadczeń, którymi chętnie się z Wami dzielę. Dziś to już coś więcej, niż tylko pasja, naszą misją jest obalać mit "Cudze chwalicie, swego nie znacie"!

Zapisz się do newslettera!

Zostaw swój email, a będziesz otrzymywać informacje o ciekawych miejscach w Polsce.

Nikomu nie dajemy Twojego maila! Zapisując się do newslettera oświadczasz, że zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych w celu otrzymywania maili z naszego portalu i z postanowieniami regulaminu i polityką prywatności
Tutaj możesz założyć pełne konto w naszym portalu, do czego Cię serdecznie zachęcamy!
Jeżeli chcesz wypisać się z newslettera kliknij w ten link
Mapa Przewodnik Pdf Noclegi

W pobliżu koniecznie zobacz!

Wasze opinie

abzet@op.pl
Dużo krzyku o nic. Wystrój jak dla mnie to graciarnia,cz której nie można nic ciekawego wyłuskać. Z samej restauracji zrezygnowaliśmy - minut nieciekawe.
Polskie Szlaki - Inspirujące Pierniki
Copyright 2005-2022