Sprawdź nasz projekt Jurajskie Szlaki Jesienne
54°44'17" N, 17°38'56" E
Godziny otwarcia i informacje praktyczne
  • poniedziałek: Zamknięte
  • wtorek: Zamknięte
  • środa: Zamknięte
  • czwartek: Zamknięte
  • piątek: Zamknięte
  • sobota: Zamknięte
  • niedziela: 09:00–09:01

Sea Park w Sarbsku koło Łeby to pierwszy w Polsce park związany z tematyką mórz i oceanów. Położony jest w bardzo atrakcyjnym terenie, niemal nad samym wybrzeżem Bałtyku.Atrakcje w Sea Park

Główną atrakcją w Sea Park jest fokarium z pokazem treningu fok szarych i kotików, ale bardzo interesujące są również makiety okazów z głębin morza, naturalnej wielkości. Ciekawe jest też Muzeum marynistyczne oraz Oceanarium Prehistoryczne 3D z Kinem 5D. Sea Park to również wybrzeże w pigułce, bo można tu zobaczyć miniatury latarni moskich polskiego wybrzeża. Dla zmęczonych i spragnionych jest strefa kulinarna, a dla dzieci park zręcznościowy Małego Pirata i plac zabaw.

Sea Park Sarbsk - Park Rekreacyjno - Edukacyjny
Sarbsk 39, Wicko
tel. 881-727-969, 782-198-484
bok@seapark.pl
www.seapark.pl

Łeba noclegi

Łeba to zdecydowanie interesujące miejsce, do którego warto się wybrać. Klikając w ten link wyszukasz noclegi w tym miejscu. Możesz również skorzystać z wyszukiwarki noclegów znajdującej się poniżej.
Zamawiając nocleg za naszym pośrednictwem wspierasz nasz portal, za co z góry dziękujemy!

Booking.com
Avatar użytkownika
Danusia Krajtroter 183047 kilometrów
Avatar użytkownika
Anna Piernikarczyk Krajtroter 1133671 kilometrów

Anna Piernikarczyk to absolwentka Geografii na Uniwersytecie Śląskim. Autorka przewodników turystycznych Polska rodzinna (wyd. Pascal) oraz Jura. Od Częstochowy do Krakowa (wyd. Compass). Fotograf i łazik z natury. Zakochana w polskich krajobrazach i atrakcjach.

Noclegi w okolicy

Zobacz inne zoo, akwaria i zwierzyńce
Podobne atrakcje, które mogą Cię zaciekawić:

Wasze opinie

Amelia Kaczorowska Nowicjusz 4 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2020-01-18 na
polecam super miejsce. Sea park to rekreacja na poziomie
Marta Zapaleniec 626 kilometrów
Krajtroter ocenił to miejsce 2016-08-17 na

Super miejsce. Główną atrakcją jest oczywiście fokarium oraz pokazy karmienia i treningu medycznego fok szarych i uchatek. Oprócz tego na zwiedzających czeka jeszcze wiele innych atrakcji - statek do góry nogami,  makiety okazów z głębin morza o których więcej można się dowiedzieć w budynku świata ocenów, miniatury nadbałtyckich latarnii. Maluchy będą ucieszone z pokazu u wieloryba błękitka:).  Spędziliśmy tam prawie 5 godzin  i z przyjemnością jak będzie okazja to wrócimy. 

Pobierz naszą aplikację
Newsletter Wypisz się z newslettera
Znajdziesz nas na:
PolskieSzlaki.pl - polskie atrakcje - popularny portal turystyczny tworzony od 15 lat przez aktywną rodzinkę złożoną z mamy, taty i trzech córek. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw oraz opisy atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. Na przyjaznym Forum mamy 48 tys. postów. W sezonie notujemy 50 tys. Użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym mamy blisko 25 000 polubień, a na Instagramie ponad 2 300 Obserwujących.
Dreptamy.pl - wszystkie nasze wycieczki po Polsce
Copyright 2005-2020